Intensive Cream Developer Oxidant 3%
Denne hydrogenperoxidbaserede, ikke-dryppende formel er også designet til at blive brugt sammen med hele vores vifte af intensive farver.
-
Let blandingsforhold 1: 1
-
Indhold: 50 ml / 1,69 oz
Hvis du vil have en naturlig måde at fugte dit hår på og holde det ungdommeligt og glødende, skal du bruge jojobaolie!
Med dette i tankerne tilføjede vi jojoba plantebaseret ekstrakt for at få en mere venlig og mere blid farveoplevelse til vores Cream Developer!
Yderligere fakta:
-
Denne hydrogenperoxidbaserede, ikke-dryppende formel er også designet til at blive brugt sammen med vores hele vifte af hårpearlfarver.
-
Let blandingsforhold 1: 1
-
2% formulering anbefales til vipper, 3% formulering til bryn; 6% er internationalt almindeligt for grå dækning.
Ingredienser:
Aqua, Hydrogenperoxid, Cetearylalkohol, Paranum Liquidum, PEG-40 hydreret ricinusolie, natriumcetearylsulfat, Glycerin, Etidronsyre
| Titel | Type | Størrelse | Download |
|---|---|---|---|
| 0.00B | Download | ||
| pmu-line-katalog_DK.pdf | 16.41MB | Download | |
| pmu-line-katalog_EN.pdf | 16.88MB | Download | |
| pmu-line-katalog_DE.pdf | 17.42MB | Download | |
| PMU-line-Multi-Language-Pigment-Instructions.pdf | 1.09MB | Download |
Kunder der har købt dette produkt har også købt
